طراحی وب سایت

تعریف

وب سایت

تجارت الکترونیک شعار نیست، بلکه واقعیت روز دنیاست، صنعتی مدرن با ارزش افزوده بیش از پنجاه هزار میلیارد دلاری در سال 2020 و برای آن که سهم خود را از این ارزش بدست آورید، ما در کنار شما هستیم تا نیازمندی های تجارت الکترونیک را برآورده ساخته و در تحقق و ایجاد بستری مناسب برای فعالیت های شما بکوشیم. در عصر کامپیوتر و فناوری اطلاعات و در زمانه ای که استفاده از کامپیوتر برای انتقال اطلاعات و نیز تبلیغات بدل به اصلی اثبات شده گردیده است.

طراحی وب سایت خود را به ما بسپارید تا شرکت شما را با شمایلی چشمگیر و چشم نواز با ذکر یک آدرس اینترنتی در برابر دیدگان مخاطبان بگذاریم.
  • امکان دریافت مستقیم کلیه سفارشات، درخواست ها و نظرات مشتریان
  • امکان برقراری ارتباط مستقیم با مشتری و حذف واسطه و دلالی
  • فروش محصولات و خدمات به صورت آنلاین
  • برقراری ارتباط با تمام کره خاکی در کمتر از یک ثانیه
  • کاهش هزینه های جاری مانند تلفن، پست و…
  • حذف هزینه ای بروشور و کاتالوگ و…
  • تغییرات سریع و تقریبا بدون هزینه اطلاعات محصولات و خدمات
  • و…

ثبت دامنه (Domain Registration) اولین گام برای حضور در شبکه جهانی وب است. این گام حساسیت های خاص خود را نیز داراست. نام دامنه در صورتی که معنی دار، مرتبط و متناسب با کاربری وب سایت شما انتخاب شود، راحت تر به خاطر سپرده می شود و مراجعه بعدی به وب سایت شما را تسهیل می کند. بنابراین در انتخاب نام دامنه خود دقت کنید.

نکته دیگر این که جایی که ثبت دامنه خود را به آن می سپارید، باید چه از نظر امنیتی و چه از نظر اعتباری صاحب صلاحیت لازم باشد. چرا که کسب و کار شما بر این نام بنا خواهد شد و عدم در نظر گرفتن صلاحیت و اعتبار شرکت ثبت کننده در آینده ممکن است هزینه های بسیاری را بر شما تحمیل کند. در این موارد باید به کیفیت خدمات شرکت ثبت کننده، تعهد آن شرکت بر رعایت حق مالکیت شما توجه نمود و مسائل حقوقی جانبی آن را نیز در نظر گرفت.

اگر شما هم اکنون دامنه یا دامنه هایی ثبت شده دارید و می خواهید تمامی دامنه های خود را که در چندین شرکت ثبت شده اند به یکجا انتقال دهید تا تمامی کنترل آنها در یک کنترل پنل انجام شود، کارشناسان ما آماده هستند تا با مشاوره تخصصی فرآیند انتقال دامنه را برای شما شرح و انجام دهند.

مهمترین سوالی که همواره در این زمینه از ما می شود آن است که کدام سیستم برای سایت ما مناسب است؟ ویندوز یا لینوکس؟ پاسخ ما با توجه به هدف شما از داشتن وب سایت و برنامه ای که برای آن سایت در نظر دارید متفاوت است.

ما همیشه به مشتریان خود توصیه می کنیم که از سرورهای لینوکس استفاده کنند، چون سرورهای ویندوز هم هزینه های لایسنس سالانه دارند و گرانتر از لینوکس می باشند و هم از پایداری کمتری برخوردارند. لازم به ذکر است که از نظر پایداری سرورهای ویندوز ضعیف بوده و باید به صورت مداوم Reset شوند، اما سرورهای لینوکس معمولا با ثبات تر (Stable) هستند و از نظر سرعت و امنیت نیز سرورهای لینوکس سریعتر و بهتر می باشند. امروزه اکثر شرکت های بزرگ به دلیل وجود مشکلات بسیار در ویندوز به لینوکس روی آورده اند.

آنالیز و بهبود وضعیت

یکی از مهمترین فاکتورهای طراحی وب سایت، دریافت بازخورد از مخاطب و آنالیز اطلاعات ثانویه است که نقاط ضعف و قدرت را برای گام های بعدی وب سایت مشخص و مرتفع می کند.

طراحی و برنامه نویسی

در این مرحله کلیه درخواست های کارفرما به صورت یک زمانبندی تعریف شده انجام می شود و تا زمانی که کارفرما به منظور خود برسد ادامه می یابد.

برآورد هزینه

با توجه به نیازمنیدی ها و ساختار طراحی و برنامه نویسی، متفاوت بوده و هر پروژه شرایط خاص خود را دارد.

انتخاب استراتژی

انتخاب استراتژی، نقشه راه و هدف گذاری یکی از ارکان وب سایت های موفق است که نیازمند دانش، آگاهی و مخاطب شناسی برای به ثمر رساندن وب سایت است.