ما به چه می اندیشیم

برای راحتی شما گرد هم آمده ایم…!

ما در عصری زندگی می کنیم که هیچ فعالیت و طرح اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی بدون تبلیغات به پیش نمی رود و بی تردید بخش مهمی از هر برنامه ریزی اصولی و منطقی مربوط به تبلیغات است. در کشور ما نیز تبلیغات یکی از شرایط ضروری تقویت و توسعه کار موسسات تولیدی، توزیعی، خدماتی و… است.

روانشناسان بر این باورند که در میان حواس پنجگانه انسان، بینایی به عنوان حس برتر، نقش بسزایی در شکل گیری ذهنیات افکار بشر دارد، یقینا صنعت تبلیغات در دنیای امروز یکی از شاخه های موثر و کاربردی علوم و تکنولوژی می باشد. رشد فکری و تعامل بشری، دنیای امروز را بدیع، متفاوت و پر از پیچیدگی ساخته است. عرضه و تقاضا که از بدو خلقت همواره در کنار جوامع در حرکت و رشد بوده، امروزه به شکلی نو و جامع تر از قبل مطرح می گردد. شکوفایی صنعتی و تنوع افکار و ایده ها، بستری پر انرژی برای رقابت ایجاد نموده است. در این وادی، گوی موفقیت در رقابت تنها به دست تواناترین افراد خواهد افتاد.

آری، تبلیغات روشن ترین و تنها راه عبور از میان فشردگی رقابت و پیچیدگی دنیای امروزی ماست.

بر این اساس ما

با استفاده از

  • روش های خلاقانه و کاربردی صنعت تبلیغات
  • در نظر گرفتن برنامه های راهبردی و اجرایی توسعه کشور
  • بررسی های آماری در سنجش محیط های تبلیغاتی
  • رعایت اصول متعارف مخاطب شناسی
  • بهره گیری از روش های تحقیق در عملیات و شناخت بازار
  • برخورداری از همکاری مجرب ترین کارشناسان امور

و همچنین با تشکیل تیم های تخصصی و فنی آمادگی خود را جهت انجام سفارشات شما اعلام می داریم. تبحر و مهارت های تخصصی همکاران و نیز استفاده از وسایل و تجهیزات پیشرفته و مدرن به ما این امکان را می دهد، تا سفارشات مشتریان محترم خود را با کیفیت بالا، زمان کمتر و هزینه های مناسب تهیه و ارائه نماییم.

هم اکنون آماده ایم تا افتخار همکاری با شما را بدست آوریم و بتوانیم در اعتلای جایگاه شما در میدان رقابت موثر باشیم.

در کنار ما، گوی موفقیت در دستان شما آرام می گیرد…!

مزیت های ما در

عرصه ‌بازاریابی و تبلیغات

ما در رسانه طلایی پارسیان به دنبال ایجاد و سازماندهی منظم و هدفمند ایده های متفاوت و فکرهای جدید به وسیله به روزترین ابزارها هستیم و با به کارگیری پرسنل حرفه ای در همه زمینه ها برای نمایش ارزش های برند و محصول شما تلاش می کنیم و فلسفه کاری ما اثر گذاشتن بر دنیای اطراف شماست.

ما خود را فقط یک شرکت تبلیغاتی یا هنری نمی دانیم. ماموریت اصلی و بنیادی ما ارائه‌ راه حل های یکپارچه، مقرون به صرفه و بسیار موثر برای تحقق اهداف مشتریانمان در زمینه هایی مانند افزایش فروش، افزایش سهم بازار، معرفی محصولات جدید، توسعه‌ برند، بازاریابی داخلی و توسعه بازار است. واحدهای تحقیقاتی، هنری و اجرایی شرکت عواملی هستند که به طور هوشمندانه راه حل های ارتباطی و تبلیغاتی توسعه یافته برای هر مشتری را به واقعیت تبدیل می کنند.

اهداف و راهبردهای بازاریابی و فروش سازمان شما به برنامه های عملیاتی یکپارچه و دقیقی ترجمه می شوند که ضمن پوشش کلیه فعالیت های اجرایی مورد نیاز، به شرکت امکان کنترل و تخصیص بهینه هزینه های بازاریابی و تبلیغات را می دهد. مشتریان خدمات خود را در قالب کمپین های حرفه ای بازاریابی و فروش دریافت می نمایند. به این منظور واحدهای تحقیقات بازار، مشاوره بازاریابی و برنامه ریزی کمپین به طور کامل در خدمت مشتریان هستند.

هسته مرکزی تبلیغات و بازاریابی موثر، خلاقیت است. در اتاق ایده پردازی گروهی از متخصصان بازاریابی، نویسندگان خلاق و هنری حضور دارند که خلاقانه ترین ایده ها را برای معرفی محصولات و خدمات مشتریان توسعه داده و محقق نمایند.

سرویس ها و خدمات اجرایی بازاریابی و فروش در قالب یک مجموعه و توسط برترین متخصصان و به کارگیری به روزترین فناوری ها اجرا می شوند. قدرت و توان اجرایی ما به مشتری این امکان را می دهد که بدون دغدغه و نگرانی در خصوص زمان و کیفیت اجرا اهداف راهبردی خود در حوزه بازاریابی و فروش و تبلیغات را پیگیری نماید.

نه ‌تنها تولیدات بسیار با کیفیتی داریم، بلکه مشتری در طول مسیر پروژه از طراحی تا ساخت و در نهایت اجرا تجربه مطلوبی در ارتباط با ما بدست می آورد. مشاوران وظیفه دارند کلیه‌ هماهنگی های مورد نیاز بین کانون و مشتری را به سرعت، به دقت و با قابلیت اطمینان بالا تحت نظر داشته تا خدمات با کیفیتی برتر به مشتری ارائه گردد.

شناخت در دو بعد نرم افزاری (تحقیق بازار) و سخت افزاری (بازرگانی) همراه با شناخت بازار، مخاطب و بررسی حضور برند و محصول، در شبکه عرضه و تقاضا بدست می آید. این شناخت از راه تجربه با به کارگیری کارشناسان زبده در واحدهای مطالعات پروژه، طرح و برنامه ریزی، کمپین و طراحی رسانه از یک سو و عواملی همچون واحد مانیتورینگ، نظرسنجی و آمار بدست آمده و با تحلیل و بررسی کامل می شود.

0 %
رضایتمندی مشتریان
0
کمپین های موفق
0
پروژه های موفق
0
سال تجربه

سازمان ها و شرکت ها در راستای تحقق اهداف و چشم انداز خود فعالیت های مختلف و پیچیده ای را انجام می دهند. اما سازمان های برتر و پیشرو فعالیت ها و فرآیندهای کسب و کاری خود را هوشمندانه، به موقع، یکپارچه‌، با کیفیت و با صرف منابع و هزینه موثر انجام می دهند. اجرای فعالیت ها به شیوه ای متفاوت، در‌ واقع رمز برتری این شرکت ها یا سازمان ها در بازارهای به شدت رقابتی امروزی است.

بازاریابی و ارتباطات شامل مجموعه ای از فعالیت ها و تلاش ها است که نقش کلیدی و موثری در رشد و توسعه سازمان ها و شرکت ها ایفا می کند. گرچه بازاریابی و ارتباطات از دیرباز مورد استفاده بوده است اما در دهه های اخیر رشد علمی قابل توجهی در این زمینه رخ داده است و شرکت های پیشرو و موفق اقدامات و ابتکارات بازاریابی، فروش و تبلیغات را با به کارگیری اصول علمی و کنترل اثر بخش اجرا، زمان و هزینه انجام می دهند.